Obsługujemy marki:

 533 886 886

602 784 592

 577 120 011

  

P.U.H. Diesel Serwis - Szymański

02-862 Warszawa

 ul. Farbiarska 26

e-mail:  szymanskipompy@wp.pl

Godziny pracy: 

Poniedziałek - Piątek    8.00 - 17.00

Kontakt

Copyright © 2019  P.U.H. Diesel Garażowa

Kontakt do firmy.
Naprawy wysyłkowe Polska.
Adres i kontakt z firmą.

BOSCH,  SIMENS  VDO,   CUMMINS,   PERKINS, CATERPILLAR,  DEUTZ,   STANADYNE,  LUKAS, YANMAR,  DENSO,  DELPHI, ZEXEL , LIEBHERR.

dieselregeneracja

Pracujemy: PN - PT  8.00 - 17.00

Pompowtryskiwacze cat c7 i c9.

Proces regeneracji pompowtryskiwacza CAT C 7 HEUI.

Loga nasze marki.

 

Pompowtryskiwacze Caterpillar HEUI przed naprawą są sprawdzane na stanowisku montażowym, pompowtryskiwacz jest rozebrany i myty w myjce ultradźwiękowej. Osobno sprawdzamy przy użyciu adaptera, sam rozpylacz oraz ciśnienie otwarcia wtrysku - cewka elektromagnetyczna sprawdzona jest na pojemność, przebicie i zwarcie w uzwojeniu.

 

Część hydrauliczna odpowiadająca za wydatek paliwa sprawdzana jest pod kątem szczelności i zużycia jakie mogło powstać w okresie eksploatacji na silniku.

 

Nadające się do dalszej eksploatacji części są jeszcze raz wykorzystane przy naprawie /np. korpus pompy  i  uzupełnione  o  nowe części,  które   są  zgodnie  ze specyfikacją  producenta   by   zapewnić   odpowiedni   przepływ  oleju,  szczelność i wydatek paliwa.

 

Każdy pompowtryskiwacz HEUI jest osobno docierany testowany na stanowisku probierczym do tego celu przeznaczonym. Sprawdzenie zgodne z kartą prób potwierdza jego prawidłową naprawę, regenerację.

Regeneracja naprawa:

 

POMPOWTRYSKIWACZY - SCANIA HPI, XPI, BOSCH, DELPHI, SIMENS VDO, CAT C7, C9, HEUI 3126, PLD.

 

Regenerujemy i naprawiamy pompowtryskiwacze każdego rodzaju mających zastosowanie w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach budowlanych, drogowych i rolniczych.

 

+48 533 886 886

Pompowtryskiwacze